aukcjeofert.pl

Aktualność

450 tyś zł w trzy godziny!!!

Kolejny sukces na Platformie, AukcjeOfert.pl odnotowany został 12 kwietnia, br.
i dotyczył wyniku przeprowadzonej w tym dniu aukcji elektronicznej zleconej przez Urząd Miejski w Nowogardzie, o wartości wywoławczej 19 401 528 PLN.

Przedmiotem aukcji przeprowadzonej przez firmę e-direct Sp. z o. o., właściciela Platformy AukcjeOfert.pl,  była „Rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie” o której zlecenie walczyło czerech Oferentów .

W ciągu ponad trzech godzin trwania aukcji, Oferenci przedstawiali swoje propozycje cenowe obniżając za każdym postąpieniem cenę tej kompleksowej usługi.

Niezwykły przebieg aukcji obserwowały na monitorach media lokalne zaproszone przez Organizatora czyli Urząd Miasta w Nowogardzie.

Po 3 godzinach i 28 minutach oraz 24 postąpieniach potwierdzonych podpisem elektronicznym, został wyłoniony zwycięski Oferent, który zaproponował cenę usługi o 450 000, 00  PLN niższą od ceny wywoławczej aukcji.

W ocenie obu stron czyli Organizatora i zwycięskiego Oferenta wynik aukcji jest sukcesem, a nowoczesne narzędzie jakim jest Platforma AukcjeOfert.pl i profesjonalny sposób obsługi czyni proces zakupowy prostym, przejrzystym i przyjaznym dla obu stron.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.