aukcjeofert.pl

Informacje o firmie

Jedną z specjalizacji naszej oferty są aukcje elektroniczne którymi zajmujemy si

Historia naszej firmy zaczęła się pod koniec 2000 roku, wraz z rozwojem komercyjnego wykorzystania Internetu w Polsce.

Początkowo zajmowaliśmy się projektowaniem korporacyjnych serwisów WWW, błyskawiczny rozwój Internetu oraz jego możliwości, przyczynił się do poszerzenia ofert naszych produktów.

Jednym z kluczowych produktów naszej oferty jest Platforma AukcjeOfert.pl. Tematyką aukcji elektronicznych zajmujemy się od kilku lat. Jesteśmy dumni z naszego rozwiązania, ponieważ dzięki niemu , zostało przeprowadzonych kilkadziesiąt tysięcy aukcji-co gwarantuje niezawodność Platformy AukcjeOfert.pl.

Dzięki temu, że Platforma AukcjeOfert.pl jest naszym autorskim rozwiązaniem, możemy w każdej chwili uzupełnić ją o nowe funkjonalności według Twoich wymagań i oczekiwań, aby jej działanie bardziej wspomagało pracę w Twoim przedsiębiorstwie.

Naszą misją jest przede wszystkim świadczenie usług na najwyższym poziomie, a także ciągłe poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości oraz rozwiązań jakie znajdują zastosowanie w Internecie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.e-direct.pl

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.