aukcjeofert.pl

Kompendium wiedzy

Nie wiesz jak zacząć korzystać z platformy AukcjeOfert.pl?

Czym są AukcjeOfert.pl?

AukcjeOfert.pl to internetowa platforma przetargowo-aukcyjna dla biznesu i administracji publicznej, na której możesz kupić lub sprzedać towary i usługi przy użyciu mechanizmu aukcji. AukcjeOfert.pl umożliwia również przeprowadzenie przetargów zgodnych z Ustawą Prawo zamówień publicznych.

Dlaczego AukcjeOfert.pl?

Celem Platformy AukcjeOfert.pl jest zapewnienie Tobie trwałych korzyści i redukcji kosztów zakupów, co jest jednym z kluczowych elementów poprawy wyników finansowych Twojego przedsiębiorstwa. Ze względu na to, że w jednym miejscu spotykają się Oferenci z różnych stron świata, konkurencja się zaostrza, a to z kolei wywołuje walkę rynkową o zamówienie.

Czym jest e-aukcja?

Aukcja elektroniczna to narzędzie służące do wspierania procesów zakupowych oraz sprzedażowych w przedsiębiorstwie. Aukcja internetowa, jako narzędzie pozwala na uzyskanie korzystnych warunków transakcyjnych.

Zastosowanie e-aukcji

Wykorzystaj Pltaformę AukcjeOfert.pl w Twojej codziennej pracy. Dzięki niej Twoje negocjacje warunków handlowych z kontrahentami będą szybkie, proste i przyjemne.

Warunki skutecznej e-aukcji

Jak sprawić by zastosowanie aukcji elektronicznej było skuteczne? Określ warunki wstępne i działaj, by uzyskać jak największe korzyści.

Jak działa typowa e-aukcja?

Aukcja elektroniczna jest nowoczesnym rozwiązaniem wspierającym pracę działu zaopatrzenia. Tutaj dowiesz się w jak bardzo szybki i prosty sposób ona działa.

Czym jest dogrywka?

Element dogrywki jest opcjonalnym i zalecanym rozwiązaniem przedłużenia czasu trwania aukcji bądź licytacji. Poprzez zastosowanie dogrywki, uczestnicy aukcji mają możliwość złożenia kolejnych kontrofert.

Jak zacząć sprzedawać?

Chcesz zacząć sprzedawać i znaleźć nowych odbiorców Twojego produktu? Zarejestruj się na naszej Platformie AukcjeOfert.pl i weź udział w aukcji elektronicznej.

Jak zacząć kupować?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób możesz przeprowadzić aukcję na naszej platformie lub wypełnij formularz do zlecenia postępowania i prześlij go do nas.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.