aukcjeofert.pl

Platforma przetargowa

Narzędziem do przeprowadzania e-przetargów, aukcji i licytacji elektronicznych jest platforma przetargowa „Aukcje Ofert”. Korzystanie z niej niesie ze sobą korzyści ekonomiczne, oszczędność czasu oraz ogranicza papierową dokumentację tworzoną przy okazji realizacji Zamówienia publicznego.

Platforma przetargowa to narzędzie, które pomoże Ci zredukować koszty nawet na poziomie 30% oraz usprawnić proces zaopatrzenia. Platforma pozwala nabywcom na przeprowadzenie elektronicznego zapytania ofertowego, a także prowadzenie w czasie rzeczywistym internetowych aukcji odwrotnych z wieloma dostawcami, dzięki czemu można wynegocjować jeszcze lepsze ceny. Natomiast dostawcy zyskują dostęp do nowych, dużych nabywców, w związku z czym obniżają się koszty ich pozyskania, w tym i koszty marketingu (reklamy).

Platforma przetargowa „AukcjeOfert” jest przygotowana również do przeprowadzania przetargów elektronicznych zgodnych z ustawą „Prawo zamówień publicznych”, zapewniając tym samym szczególną przejrzystość procedur. Uczestnicy aukcji nie wiedzą, kto składa ofertę, a jedynie jaka jest najniższa aktualna cena. Ta cecha sprawia, że eprzetargi pozwalają na ograniczenie korupcji związanej z realizacją zamówień publicznych.

Korzystanie z elektronicznych przetargów ogranicza również papierową dokumentację tworzoną przy okazji realizacji zamówienia publicznego. Dodatkową zaletą jakie ma elektroniczna platforma przetargowa jest to, że cały proces może zostać przeprowadzony bez opuszczania biura – całość załatwiana jest drogą elektroniczną.

Warto również zaznaczyć, iż zarówno nabywca jak i dostawca nie ponoszą wydatków związanych z tworzeniem i utrzymywaniem własnej infrastruktury informatycznej.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.