aukcjeofert.pl

Korzyści biznesowe

Podnieś prestiż Twojej firmy

Zwiększenie przejrzystości procesu udzielania zamówień

Zasada przejrzystości polega na tym, że cały proces wyboru dostawców jest transparentny, a ogłoszenie o przetargu jest ogólnodostępne dla każdego. Na Platformie udzielane są wszelkie informacje na temat procedury aukcji i wymagań Zamawiającego. Przejrzysty proces zakupowy w Twojej firmie, wzbudzi zaufanie dostawców i partnerów biznesowych, którzy chętniej będą uczestniczyć w przetargach.

Skrócenie cyklu negocjacji

Polega na przyspieszeniu procesu negocjacji kontraktu. Skrócenie cyklu negocjacji następuje dzięki elektronicznej formie samego procesu, w trakcie którego w krótkim okresie czasu osiąga się największe efekty na przykład zwiększenie konkurencyjności, obniżenie ceny, w porównaniu z tradycyjnymi metodami negocjacji.

Lepszy stosunek jakości do ceny zamówień

Platforma AukcjeOfert.pl pozwala na zakup dobrych jakościowo produktów i usług za niską cenę. Dlaczego? Dopuszczeni do aukcji są tylko Ci Oferenci, którzy spełniają Twoje wymagania. Dzięki selekcji Oferentów, zyskujesz najlepszą jakość danego produktu czy usługi, a dzięki licytacji, osiągniesz korzystne ceny.

Wyeliminowanie dokumentacji papierowej

Zarządzanie dokumentami poprzez Internet, w znaczący sposób ułatwia przechowywanie i wyszukiwanie informacji. Dzięki czemu zwiększa się wydajność i efektywność Twojej pracy. Wszelkie dokumenty wykorzystywane w systemie, przechowywane są w postaci elektronicznej, niwelując przepływ dokumentacji papierowej, co mam wpływ na ochronę środowiska.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.