aukcjeofert.pl

Korzyści dla dostawców

Nowe możliwości w sprzedaży

Uczciwa i przejrzysta procedura negocjacji

Aukcje elektroniczne to wyjątkowy i skuteczny instrument antykorupcyjny. Startując w licytacjach, wszyscy Oferenci mają równe szanse, ponieważ każda oferta jest sprawiedliwie oceniana, według wyznaczonych przez Zamawiającego kryteriów.

Dostęp do dużych firm

Za pośrednictwem Platformy AukcjeOfert.pl, możesz nawiązać zupełnie nowe kontakty biznesowe. Biorąc aktywny udział w aukcjach elektronicznych, masz stały dostęp do firm, które mogą nabyć Twoje produkty czy usługi.  

Możliwość pozbycia się zapasów materiałowych

Dzięki uczestnictwu w aukcji internetowej możesz w łatwy i szybki sposób sprzedać zalegające w magazynie materiały, redukując tym samym niepożądane koszty przechowywania produktów.

Możliwość złożenia kontroferty

Biorąc udział w tradycyjnych zapytaniach ofertowych, często nie otrzymujesz informacji zwrotnej o atrakcyjności Twojej oferty. Wyczekiwanie na odpowiedz Zamawiającego, często trwa zbyt długo i nie daje oczekiwanego informacji. Startując w aukcjach internetowych, na bieżąco możesz śledzić kolejne postępowania składane przez Twoją konkurencję, a także masz czas na złożenie swojej kontroferty. 

Szybciej znaczy więcej

Składając ofertę w postępowaniu elektronicznym, uzyskujesz dodatkowy czas na analizę przedmiotu zamówienia. Zaoszczędzony czas, możesz przeznaczyć na analizę i przygotowanie się do kolejnych aukcji elektronicznej. Dzięki Platformie, masz możliwość uczestniczenia w kilku aukcjach elektronicznych w jednym czasie, dzięki czemu zwiększasz szansę wygrania postępowania.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.