aukcjeofert.pl

Narzędzia

Zapoznaj się z narzędziami do przygotowania i zaplanowania procesu zakupowego

Aukcja elektroniczna zakupowa

Aukcje elektroniczne są uzupełnieniem tradycyjnych negocjacji. Dzięki nim skrócisz proces zakupowy i osiągniesz większe oszczędności.

Aukcja elektroniczna sprzedażowa

Aukcja sprzedażowa pomoże Ci realizować cele sprzedażowe w Twojej firmie. Twoje produkty zostaną sprzedane po korzystnych dla Ciebie cenach.

Elektroniczne zapytanie ofertowe

Nie musisz tracić czasu na rozsyłane zapytań ofertowych czy rozmowy telefoniczne. Wykorzystaj elektroniczne zapytanie ofertowe i przekonaj się, jak usprawnisz codzienną pracę swojego działu zakupowego.

Pokój aukcyjny

Doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które potrzebują własnego serwisu aukcyjno-przetargowego pod własną domeną. Jeśli nie posiadasz infrastruktury technicznej i pracowników IT, to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Dom aukcyjny

Platforma AukcjeOfert.pl  „na miejscu”, to rozwiązanie, które daje maksymalną kontrolę nad danymi kontrahentów i wszystkimi wykonywanymi transakcjami.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.