aukcjeofert.pl

Aukcja elektroniczna sprzedażowa

Obserwuj, jak cena przerasta Twoje najśmielsze oczekiwania

Kup teraz

Kup teraz - to rodzaj aukcji internetowej, w której znana jest Oferentowi cena sprzedaży przedmiotu/usługi i może on go kupić w trybie natychmiastowym - bez przeprowadzania licytacji. Oferent dokonuje zakupu poprzez zatwierdzenie ceny, tym samym stając się nabywcą danego produktu czy usługi. Aukcja "Kup teraz", pozwala na sprzedaż towarów i usług w trybie natychmiastowym  - bez konieczności oczekiwania do końca aukcji.

Aukcja z licytacją ceny

Aukcja z licytacją cenyto rodzaj aukcji, w której wykorzystuje się mechanizm licytacji. Aukcja ta, umożliwia sprzedaż produktów lub usług po korzystnych cenach dla Organizatora aukcji. W aukcji mogą brać udział Oferenci, którzy potwierdzili chęć uczestnictwa, lub zostali do niej zaproszeni. Proces zakupu przedmiotu bądź usługi, polega na składaniu kolejnych ofert cenowych. Aukcja kończy się w momencie, gdy żaden z Oferentów nie złoży wyższej oferty (w wyznaczonym czasie). Wygrywa ten, który złoży najlepszą ofertę cenową.

Jak oszczędzić więcej?
Zamów rozmowę z doradcą, oddzwonimy do Ciebie.
wypróbuj za darmo i zacznij oszczędzać
Newsletter

Subskrybuj newsletter o nowościach i zmianach na Platformie AukcjeOfert.pl

AukcjeOfert.pl mini logo

Platforma przetargowa AukcjeOfert.pl jest własnością firmy e-direct Sp. z o.o. i pozwala przeprowadzać przetargi, aukcje i licytacje elektroniczne. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.